BALMAIN LIMITED EDITION FW22 - DÁRKOVÝ KALENDÁŘ STŘEDNÍ

3 100,00 Kč
S DPH

Zažijte kouzelnou chvilku pravého luxusu. Starodávná tradice dávání dárků!

5ti denní dárkový kalendář z limitované edice Balmain Paris Hair Couture, je ódou na klasickou pohádku Louskáček

Počet
0

Odpočítávání dnů zbývajících do Vánoc je starodávný rituál pocházející z poloviny 19. století. Odpočítávání nejprve probíhalo formou zapalování svíček. Vše se změnilo, když německé noviny vydaly výtisk s lepenkovým kalendářem s 24 barevnými okýnky. Svět adventních kalendářů tak byl na světě. Jejich podoba se různila, a proto obsahovaly vše od svátečních kartiček až po malé čokolády zabalené do krásného papíru.

Nyní přebírají tradici adventních kalendářů jedinečné luxusní značky. Luxusní dárkový kalendář s vlasovou kosmetikou představila společnost Balmain Paris Hair Couture jako první na světě již v roce 2017.

 

Pohádka o Louskáčkovi

O Štědrém večeru ožívá sváteční dobrodružství, když se dřevěný vojáček promění v šarmantního prince.
Romantický příběh Louskáčka, přinášíme v limitované edici dárkových kalendářů.

 

Letos je dárkový kalendář Balmain Paris Hair Couture inspirován původní pohádkou od Ernesta Theodora Amadea Hoffmanna, která se později stala námětem pro baletní představení "Louskáček".

Tradiční balet Louskáček, ke kterému složil hudbu Petr Iljič Čajkovskij a choreografii Lev Ivanov, se hraje během svátků po celém světě a našel domov i v opeře Paříž.

 

Okuste luxus s kolekcí exkluzivních dárků od Balmain Hair Couture. Sady drahých a luxusních dárků, díky nimž se může každý muž i žena cítit výjimečně. Ideální jako dárky pro vaše nejbližší, ale i pro vás samotné. Dárkový kalendář z limitované edice obsahuje 5 oblíbených produktů Balmain Paris Hair Couture v krásném dárkovém balení. Rozmazlujte své blízké v prázdninovém období!

Střední dárkový kalendář z limitované edice od Balmain Paris Hair Couture obsahuje pět dárečků nejen pro vlasový styling v moderním pojetí velmi dobře známé pohádky "Louskáček". 

BALMAIN LIMITED EDITION FW22 - DÁRKOVÝ KALENDÁŘ STŘEDNÍ
1 ks

Specifické reference

BALMAIN LIMITED EDITION...

3 100,00 Kč