Malibu C - Scalp

890,00 Kč
S DPH

Sada pro zdravou pokožku hlavy.
Šampon pro zdravou pokožku hlavy Malibu C Scalp Wellness - 266 ml 
Zklidňující kondicionér Malibu C Scalp Wellness - 266 ml
Kúra pro zdravou pokožku hlavy Malibu C Scalp Therapy - 4 x 5 g

Počet
0

Šampon pro zdravou pokožku hlavy Malibu C Scalp Wellness

Šampon bez drsných chemikálií zklidňuje pokožku hlavy a zároveň pomáhá zmírňovat odlupování, svědění a podráždění pokožky. Vlasy zůstávají nadále plné síly a lesku. Zároveň chrání pokožku před minerály obsaženými ve vodě, které ji mohou dráždit. Výtažky z máty peprné a eukalyptu zanechávají pocit svěžesti. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.

Zklidňující kondicionér Malibu C Scalp Wellness

Zklidňující kondicionér dodává vlasům denní dávku výživných antioxidantů, které brání vlasy před agresivními oxidačními činidly ve vodě a způsobují tak suchost a zánět pokožky hlavy. Zvlhčuje a vyživuje citlivou pokožku hlavy. Zároveň ji zbavuje šupin, svědění a podráždění. Pro přirozený lesk vlasy vyživuje a dodává jim potřebnou hydrataci. Přípravek je 100 % vegan, neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný ani umělou parfemaci.

Kúra pro zdravou pokožku hlavy Malibu C Scalp Therapy

Kúra pro zdravou pokožku hlavy Scalp Therapy je první 100 % veganský a krystalický přípravek, který odstraňuje šupinky pokožky hlavy. Okamžitě zklidňuje štípání a svědění hlavy. Obsahuje zklidňující botanické extrakty a esenciální oleje. Obsahuje komplex vitamínu B a biotin, který zaručí intenzivní a okamžitý výsledek. Ve spojení s masáží hlavy zvyšuje průtok krve v oblasti pokožky hlavy. Neobsahuje lepek, parabeny, parfemaci, konzervanty a chlorid sodný.

Malibu C - Scalp
2 ks

Specifické reference

Malibu C - Scalp

890,00 Kč